DOKUMENDIFOTO (passifotod, ID-kaardile, viisadele, õpilaspiletile jne.)
* ooteaeg ca 5 - 10 minutit! Hind alates 4,90 €   * samas mõõdus lisafoto + 0,50 €/tk

Info/tellimised: stuudio@fotolabor.ee /Dokumendifotode pildistamiseks aega eelnevalt broneerida ei ole vaja! Kõik dokumendifoto tellimused täidetakse eelisjärjekorras ja koheselt!/

*** MÜÜGIL KINKEKAARDID! ***   (PS. Kinkekaardid on tähtajalised, seega tuleb need ära kasutada tähtaja jooksul, hilisemaid pretensioone ei rahuldata! Kinkekaarte ei vahetata raha vastu, kinkekaardi omanikul on võimalus kaardi väärtuses soetada teenuseid või kaupa Fotolaborist.)


KOOLIDES PILDISTAMISED! Tähelepanu huvijuhid! Fotolabor pakub ka koolides/lasteaedades/üritustel pildistamisi teenust. Meie hinnad on konkurentsivõimelised! Lisaks pakume tellijatele (st õpilastele, õpetajatele ja ka koolidele) lisaboonuseid (näiteks: soodsam stuudiosessioonid; soodustus uute toonerite ja/või tindikassettide ostmisel meilt jne.). Pildistame: Tartus, Tartumaal, Põlvamaal, Võrumaal.

 

* Fotolabori stuudio on Rakveres suletud kolimise tõttu. Vabandame!


VESIMÄRKIDETA FOTOFAILID
* interneti sobivas suuruses  1,50 €/tk
* trükiformaadis (kuni A6)   4 €/tk  * trükiformaadis (kuni A5)  6 €/tk  * trükiformaadis (kuni A4)  8 €/tk

Kliendil on võimalus pildistatud fotofailid välja osta ja neid edaspidi kasutada omal äranägemisel (lisafotode tellimine jne).

MEIL ON SOODSAIMAD STUUDIOFOTODE PILDIKOOPIATE HINNAD:
* 10x15cm (A6) 
 0,60 €
* 20x15cm (A5)  1 €
* 20x30cm (A4)  2 €
* 30x42cm (A3)  3 €
Valmistame  A2 ja suuremaid fotosid, kuid nende hinnad sõltuvad pildist ja materjali valikust (paber, lõuend).

Fotolabor.ee FOTOSTUUDIO RENT
* rendihind esimene tund  36 €/h
* alates teisest tunnist     22 €/h
* assistendi tasu              36 €/h
* kasutatud paberfoon      20 €/jm
* purunenud pilootpirn      24 €/tk
* nädalavahetustel ja riiklikel pühadel lisandub rendihinnale +50%.
Stuudiot ei rendita stuudiotöö kogemusteta isikutele. Minimaalne rendiaeg on üks tund.

Stuudiofotod valmivad üldjuhul 2-3 nädala jooksul peale fotosessiooni.

Stuudiotöö väljaspool Fotolabori tööaegu lisab hinnale 50%!

Stuudiotöö tellimine, stuudioaja broneerimine ja info:

E-post: stuudio @ fotolabor.ee 


PS. Fotolabor.ee jätab endale õiguse kasutada fotosid näidistena ja/või stuudio tutvustamisel ja/või stuudio reklaamidel, selle eest lisatasu maksmata, kui ei ole kliendiga teisiti kokku lepitud. Fotolabor ei pea iga foto näidisena kasutamise eest kliendilt luba küsima, eeldame, et klient on fotosessiooni tellides lugenud läbi siin leheküljel oleva info ja tingimused.

Fotolabor võib, kuid ei ole kohustatud, tehtud stuudiotööde faile kliendile müüma-edastama, küll aga on kliendil võimalus tellida meilt lisafotosid juurde. Säilitame stuudiofotode faile minimaalselt 6 kuud peale pildistamist (hiljem fotofailid arhiveerime, et püüda soovi korral neist ka aastate pärast kliendile fotosid teha.)  Stuudiofotod on autorikaitse objektiks.

PS. Stuudioaja broneerimisel tuleb tasuda broneerimistasu 15€, mis arvestatakse hiljem maha stuudiosessiooni hinnast. Juhul, kui klient ei kasuta broneeringut, siis broneerimistasu ei tagastata!